Szkolenia z prawa żywnościowego

Szkolenia z prawa żywnościowego.Udział w szkoleniach organizowanych przez IGI Food Law
może znacząco ograniczyć poziom stresu podczas kontroli inspekcji.
Szkolenia z prawa żywnościowego organizowane przez IGI Food Law mają praktyczny, warsztatowy charakter. Rozwiązywanie codziennych problemów firm oraz wspieranie ich rozwoju daje nam świetne rozeznanie w aktualnych i ważnych zagadnieniach prawa żywnościowego. W oparciu o tę wiedzę, a także dzięki ciągłemu monitorowaniu wyroków sądów i prac nad nowymi aktami prawnymi opracowujemy programy szkoleń. Nasze prezentacje to zbiór przykładów i linków do przydatnych dokumentów.

Najbliższe szkolenia z prawa żywnościowego

Szkolenie: SUPLEMENTY DIETYSkładniki, dozwolone poziomy, postępowanie wyjaśniające, Novel Food w suplementach, ZANIECZYSZCZENIA, wprowadzanie do obrotu
28.03.2023
Szkolenie: TECHNOLOGICZNE DODATKI DO ŻYWNOŚCIStosowanie, znakowanie, marketing, wprowadzanie do obrotu. Innowacyjne składniki zastępujące dodatki.
04.04.2023
XII Letnia Szkoła Prawa ŻywnościowegoSKŁAD - OZNAKOWANIE - KONTROLA ŻYWNOŚCI
13.06.2023 - 15.06.2023
IV Jesienna Szkoła Prawa ŻywnościowegoWPROWADZENIE DO PRAWA ŻYWNOŚCIOWEGO
10.10.2023 - 11.10.2023

SZKOLENIA zamknięte

Prowadzimy również Szkolenia z prawa żywnościowego na zlecenie konkretnych firm, organizacji branżowych, uczelni i inspekcji. Szkolenia zamknięte mogą być prowadzone w języku polskim lub angielskim. Program, przykłady, miejsce i przebieg szkolenia dopasowane są do sprecyzowanych potrzeb zamawiającego.

Przykładowe tematy szkoleń z prawa żywnościowego

WYŚLIJ ZAPYTANIE

o szkolenie zamknięte dla Twojej Firmy.
Napisz